TrendNet TE100-MGBS20 TE100-MGBS20 SFP-transceivermodule


Omschrijving:

Compatibel met standaard SFP (mini-GBIC) slots - ondersteunt verbindingssnelheden tot 155 Mbps - ondersteunt 1310 nm single-mode netwerkoverdrachten de 100Base-FX SFP singlemode LC module, model...

    Merk:
  • TrendNet

  • Levertijd:
  • Leverbaar in 11 - 19 werkdagen

  • EAN Code:
  • 0710931502046



Webwinkel: Conrad 3d
 
Prijs: € 27.99
 

©2024 Welkom op de 3dprintersshop.nl | Privacy statement